Yandex.Metrica

Ehliyette süre uzatıldı

Ehliyet almaya hak kazanmış ancak sertifikalarını ehliyete dönüştüremeyen sürücü adaylarına, 29 Mayıs’a kadar tanınan süre 3 Temmuz’a uzatıldı. Sürücü adayları, bu tarihe kadar sertifikalarını almazlarsa sürücü sertifikaları iptal olacak ve tekrar sınava girmeleri gerekecek.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam
Milli eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu  Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi gazete’de  yayımlanarak yürürlüğe girdi.
Değişiklikle, 29 Mayıs 2013′te yürürlüğe giren yönetmeliğin, yürürlük  tarihi ve öncesinde sertifika almaya hak kazandıkları halde sürücü kurslarından  sertifikalarını almayanlar ya da sertifikalarını aldıkları halde trafik şube  müdürlüklerine gitmeyerek sürücü belgesine dönüştürmeyenlere tanınan süre, 3  Temmuz mesai saati sonuna kadar uzatıldı.
Verilen sürede sınıfına uyan sürücü belgesi ile değiştirilmeyen  sertifikaların geçerliliği sona erecek.
Kaynak : Milliyet

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
trt-calisani-olu-bulundu-1432795497
TRT çalışanı ölü bulundu

TRT Radyo Çalışanı, TRT Ankara Radyosu’ndaki odasında ölü bulundu.

Kapat