Yandex.Metrica

Eğlenerek öğrenecekler

Yerel yönetimler bünyesinde “Türkiye’nin ilk inovasyon müdürlüğünü” kuran İzmir Büyükşehir Belediyesi, çocuklara inovasyon kavramını aşılamak için 22 Mayıs Cuma günü, “Çocuklarla İnovasyon Etkinliği” düzenliyor.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

İnovasyon kavramını tanıtarak farkındalık yaratmak ve çocukların kamusal alanlarda yapabileceklerini inovatif projeleri ortaya çıkarmak amacıyla düzenlenen etkinliğe katılan öğrenciler, dolu dolu bir gün geçirecek. Ege Üniversitesi Çocuk Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGEÇEM) tarafından verilecek inovasyon eğitimiyle başlayacak etkinlik, maket üzerinde uygulamalı köprü yapımı ve aydınlatma workshopları ile devam edecek. Uygulamalı eğitimlerin ardından Dokuz Eylül Teknokent (DEPARK) hocaları, çocukların hayal güçlerini geliştirmeye yönelik inovatif masallar anlatacak.  Etkinlik sonunda çocuklar, el izlerinin yer aldığı bir anı ağacı oluşturacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
TJ3A6947
Çanakkale Savaşları’na farklı bir bakış

Çanakkale Savaşları’nın 100. Yılı nedeniyle Gazi Mustafa Kemal Ortaokulu tarafından düzenlenen “100. Yıl Çanakkale Fotoğraf Sergisi” Selçuk- Efes Kent Belleği’nde...

Kapat