Yandex.Metrica
Tavukçu Bekir

Denizli Öğrenci Kart’ta vize dönemi başladı

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu “Denizli Öğrenci Kartı”nda vize dönemi başladı. Denizli Öğrenci Kartı için son vize tarihi 20 Ekim olarak açıklanırken, vizesi yapılmayan kartların bu tarihten itibaren kullanılamayacağı duyuruldu.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin şehir içi otobüs ulaşımında kullanıma sunduğu “Denizli Öğrenci Kartı”nda vize dönemi başladı. 2015-2016 eğitim-öğretim yılına girilmesiyle beraber Denizli Öğrenci Kartı için vize sürecinin başladığı ifade edilirken, vize işlemleri için 2015-2016 eğitim-öğretim yılına ait öğrenci belgesi (e-devletten alınan öğrenci belgesi veya 2015-2016 eğitim-öğretim dönemine ait bandrollü öğrenci kimlik kartı) gerektiği kaydedildi. Doğum tarihi 1999 yılına kadar olan öğrencilerin vize için nüfus cüzdanları ile gelmeleri yeterli olduğu belirtilirken, yeni Denizli Öğrenci Kartı çıkartmak için gerekli evraklar ise şu şekilde açıklandı: “2015-2016 eğitim-öğretim yılına ait öğrenci belgesi (e-devletten alınan öğrenci belgesi veya 2015-2016 eğitim-öğretim dönemine ait bandrollü öğrenci kimlik kartı ile son 6 ay içinde çekilmiş 1 adet fotoğraf. Doğum tarihi 1999 yılına kadar olan öğrencilerin yeni Denizli Öğrenci Kartı çıkarması için nüfus cüzdanları ve 1 adet fotoğraf getirmeleri yeterlidir.”

Denizli Öğrenci Kart Vize (2)

Vize işlemleri nerede yapılacak?

 

Denizli Öğrenci Kartı vize işlemlerinin Özel İdare Kart Dolum Merkezi (Eski Öğretmen Evi karşısı), Denizli Büyükşehir Belediyesi Kart Dolum Merkezi (Büyükşehir Belediyesi giriş katı) ve Otogar Kart Dolum Merkezi’nden (Otogar Halkla İlişkiler Masası) yapılabileceği ifade edilen açıklamada, son vize tarihinin 20 Ekim olduğu, vize yaptırmayan öğrencilerin öğrenci kartlarını kullanamayacakları kaydedildi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
rtuk-ten-digiturk-karari-1444839307
RTÜK’ten Digitürk kararı

RTÜK, savcılığın talebi üzerine 7 kanalı platformundan çıkaran Digitürk’e uyarı yazısı gönderecek.

Kapat