Yandex.Metrica

Çözüm CHP İktidarında

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili adayı Melike Basmacı, Acıpayam’da köylülerin dertlerini dinledi.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam
Acıpayam’da çalışmalarına devam eden Melike Basmacı ilçe merkezinin yanı sıra eski kasaba ve köy statüsünden büyükşehir yasası ile mahalleye dönüşen yerleşim yerlerini ziyaret etti. Halkın tarım ve hayvancılıkta kullandığı suya büyükşehir yasası sonrası yapılan zam nedeniyle dertli olduğunu aktardığı Melike Basmacı “birim fiyatı 40 kuruş olan suyu 140 kuruşa çıkan halkımız hayvanlarına su dahi veremiyorlar. Zaten yetersiz olan gelirleri eksi yazar hale gelmiş.Giderler ile başa çıkamayan yurttaşlarımız çok zor durumda olduklarını, büyükşehir belediyesinin kendilerine destek olmadığını söylüyorlar” dedi.
Çözüm CHP İktidarında
“CHP iktidarlarında hem büyükşehir yasasının kapsamında değişikliklere gideceğiz, hem de köylümüze tarım ve hayvancılık konusunda kapsamlı destekler sağlayacağız.”diyen CHP Milletvekili adayı Melike Basmacı, “halkın refahı, dar gelirlinin rahatlığı CHP iktidarı ile mümkün olacak, Acıpayam’da Denizli’de ve ülkemde böyle sorunlar sadece unutulası anılar olarak kalacak. Halkımız bizimle rahat bir nefes alacak”dedi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
s78792
Başkan Kocaoğlu’ndan Bakan Eroğlu’na “Müdür” yanıtı

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, körfeze ÇED’le ilgili talebi konusundaki sorulara “Başkan benim muhatabım değil. Ona Şube Müdürüm cevap...

Kapat