Yandex.Metrica

ÇİVRİL’DE BASMASI RÜZGARI

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam
CHP Denizli Milletvekili adayı Melike Basmacı, kenti sokak sokak gezmeye devam ediyor.
7 Haziranda yapılacak seçimlerde CHP iktidarını kurmayı hedefleyen ve bu doğrultuda çalışmalarına hız veren Basmacı 2 gündür Çivril ilçesinde çalışmalarına devam ediyor. Çivril kent merkezi ve 30 mahallede ziyaretlerde bulunan Basmacı’ya vatandaşın ilgisi yoğundu. Çivrillilerin “Melike Bacı” diye seslendiği Basmacı yaptığı açıklamada “Vargücümüzle halkın iktidarını kurmak için çalışıyoruz.
Denizli’nin tüm ilçelerinde vatandaşlarımıza ulaşıp, dertlerine deva olacak projelerimizi anlatıyoruz. Çivril Denizli için çok önemli bir tarım merkezi. Ancak maalesef tarım durma noktasına gelmiş. Çiftçi kan ağlıyor, işçi kan ağlıyor. Gençler ve çocuklar gelecek kaygısı yaşıyor. Simsarların, bankaların kıskacına düşmeyen kimse kalmamış. Belediyecilik hizmetleri yetersiz.” dedi. CHP iktidarında halkımız rahat bir nefes alacak diyen Melike Basmacı “işçimiz, köylümüz gelecek kaygısı yaşamadan, korkmadan, kimseye muhtaç olmadan yaşamak istiyor. Ve bu özlemlerini dindirecek, kendilerini refaha ulaştıracak tek yolun CHP iktidarından yani halkın iktidarından geçtiğini biliyor.
İki günlük ziyaretlerimiz sırasında buna bir kere daha şahit olduk. Bu durum bizleri hem mutlu ediyor, hemde sorumluluklarımız doğrultusunda daha çok çalışmamıza yol açıyor. Bugün Çivril’den tüm halkımıza bir kere daha söz veriyorum. Halka rağmen kurulan talan düzenine karşı, halkın iktidarını hep birlikte kuracağız.” dedi.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
23 nisan spor şenliği
23 Nisan Spor Şenliği Başlıyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını çeşitli etkinlikler ile kutlamaya hazırlanıyor. Muğla Büyükşehir Belediyesi Turizm Gençlik...

Kapat