Yandex.Metrica

CAFERLİ SANAT ÇALIŞTAYI BAŞLIYOR

Kuşadası Caferli Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği tarafından Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Caferli Sanat Çalıştayı 28 Mayıs’ta Nazlı Deniz Sanat Evi’nde başlıyor. Üç gün sürecek çalıştayda resim ve sanat hakkında düzenlenecek sohbet toplantıları ve söyleşilerin yanı sıra resim çalışmaları da yapılacak.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

1. Kuşadası Caferli Sanat Çalıştayı 28-30 Mayıs tarihleri arasında Caferli Mahallesi’nde bulunan Nazlı Deniz Sanat Evi’nde düzenlenecek. Kuşadası Belediyesi’nin katkılarıyla Kuşadası Caferli Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen çalıştaya resim sanatı alanında tanınmış isimlerden Prof. Dr. bedri Karayağmurlar, Enis Aktaş, Gülseren Kayalı, Selçuk Kaltalıoğlu ve Halilhan Dostal ile sanatseverler katılacak. 28 Mayıs Perşembe günü saat 20.00′da düzenlenecek sanat sohbeti ile başlayacak olan çalıştayda 29 ve 30 Mayıs tarihlerinde ise resim performansları sergilecek. Çalıştay 30 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek resim sergisi ve kokteyl ile son bulacak.

Kuşadası Caferli Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği Başkanı Nazlı Deniz Kuruoğlu, Caferli’nin hoş atmosferinde resim ve sanatla dolu üç gün geçirmek isteyen tüm sanatseverleri çalıştaya beklediklerini belirterek desteklerinden dolayı Kuşadası Belediyesi’ne teşekkür etti.

1. Kuşadası Caferli Sanat Çalıştayı programı şöyle:

28 Mayıs Perşembe

20.00-22.00 arası Sanat Sohbeti

29 Mayıs Cuma

11.00-14.00 arası Performans

30 Mayıs Cumartesi

11.00-14.00 arası Performans

16.30 18.00 arası Söyleşi

18.00: Resim sergisi ve Kokteyl

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
geçici hayvan bakımevi yenilendi (3)
Geçici Hayvan Bakımevi Yenilendi

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Menteşe İlçesinde bulunan Geçici Hayvan Bakımevinde bir süredir yürüttüğü modernizasyon çalışmalarını tamamladı.

Kapat