Yandex.Metrica

Büyükşehir’den işçi servislerine sıkı denetim

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri Denizli Organize Sanayi Bölgesi’nde işçi servis araçlarını denetledi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi ve Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri, korsan taşımacılığın önüne geçmek ve servislerin gerekli güvenlik önlemlerini alıp almadığını denetlemek için sabahın erken saatlerinde denetim yaptı. Denizli Organize Sanayi Bölgesi girişinde yapılan denetimlere kolluk kuvvetleri de katıldı. İşçi servis araçlarına yapılan denetlemelerde, servis aracı ruhsatları, ruhsatların vizeleri, güzergah izin belgeleri, araç içi koltuk sayısı, emniyet kemeri, trafik seti, yangın tüpleri ve tüplerin uygunluğu denetlendi. Ayrıca araç içi genel bakım ve Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Ulaşım Koordinasyon Merkezi’nin (UKOME) almış olduğu kararlara uyulup uyulmadığı gibi konulara bakıldı. Denetlemelerde, güzergah izin belgesi almayan ve vizesini yaptırmayan 40 araca yasal işlem yapıldı. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, işyeri çalışanlarının güvenli bir şekilde ulaşımının sağlanması amacıyla uygunluğu olmayan araçlarla servis taşımacılığı yapılmasına izin verilmeyeceği, konuyla ilgili denetimlerin periyodik olarak yıl boyunca devam edeceği vurgulandı.

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
DENEK2
TÜRKİYE FAAL FUTBOL HAKEMLERİ VE GÖZLEMCİLERİ DERNEĞİ MUĞLA ŞUBESİNİN 10.CU GENEL KURULU YAPILDI.

20 Ocak Salı günü yapılan Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muğla Şubesinin olağan genel kuruluna huzur ve güven...

Kapat