Yandex.Metrica

Budanan Ağaçlardan Yakacak Yardımı

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Selçuk Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yakacak yardımı yapmaya devam ediyor.

Türk Postası muhabirinin edindiği bilgiye göre ; Şu ana kadar 850 aileye yapılan yakacak yardımı toplamda 1300 aileyi kapsayacak şekilde devam edecek. Yakacak yardımında kullanılan odunların önemli bir kısmı budanan ağaçlardan elde edildi. Ayrıca ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan yakacak yardımı için geçen yıl yaklaşık 54 bin TL harcanırken, yaklaşık 11 bin TL harcandı.

Selçuk Belediyesi kış mevsimi nedeniyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara yakacak odun yardımı yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda başlayan dağıtım kapsamında 850 aileye yakacak odun dağıtıldı. Yakacak odun yardımı aile başına 250 kilogram olmakla beraber bu odunların büyük bir kısmı budanan ağaçlarda elde edildi. Selçuk Belediyesi bu kış toplam 300 ton yakacak odunu vatandaşlara ulaştıracak. Dağıtılan odunların 250 tonu budanan ağaçlardan elde edilirken, sadece 50 tonu satın alındı.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
s70976955
Avrupa’nın zirvesinde

İzmir Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Projeler Müdürü Ertuğrul Tugay, -52 derecede 5642 metre yüksekliğe tırmanarak Avrupa’nın en yüksek tepesi olan Kafkaslar’daki...

Kapat