Yandex.Metrica
Tavukçu Bekir

BU KİMİN AYIBI ? BÜYÜKŞEHİR’İN Mİ KUŞADASI BELEDİYESİ’NİN Mİ ?

Senelerdir evinin kanalizyon bağlantısının yapılmadığını ve bu konuda senelerdir mağdur olduğunu belirten vatandaş isyan etti.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

Senelerdir Su idaresi ile sorun yaşadığını ve bir türlü sorunlarının çözüm bulmadığını belirten Tamer Deniz Erbaş artık bu durumdan sıkıldığını ve çok mağdur olduğunu belirten vatandaş isyanını dile getirdi. Erbaş bu sorunu kim çözecekse çözsün beni bu mağduriyetten kurtarsın diyerek Aydın Büyükşehir’e bağlı olan İski’ye isyan etti.

4 Yıldır Kuşadası’nda ikamet eden Erbaş “Kale içinde bulunan kendi evimde büyük bir sıkıntı var kanalizasyon bağlantısı ile ilgili. Bu konu ile alakalı olarak Kuşadası Belediyesine bütün harçları ödedim. Kendi evimde suyumu şuan kullanamıyorum. Belediyenin tarafıma göndermiş olduğu yazılı dilekçesinde sorunun giderilmiş olduğu belirten yazı aldım. Fakat bu konuda hala mağdurum. Benim sorunum çözülmedi. Çünkü belediye benim evimin olduğu yeri kazdı fakat benim evimin pis su bağlantısı bir türlü yapıldı. Bu konudan benim dairemin alt katında ki esnaf’ta şikayetçi. Burada yıllık vergilerimi bizzat ben yatırdığım halde bu sorunumu çözüme kavuşturamadılar. Ben yetkililerden bu sorunu en kısa zamanda çözmesini talep ediyorum. Çünkü mağdurum yıllarca. İnşallah temennim Belediye veya Aski olarak gerekli kurumlar kuruluşlar üstüne düşen görevi inşallah yerine getireceklerdir” dedi.

Ufacık bir su kullanıldığında alt katın lavabosundan su çıktığını belirten Erbaş, “Kaos anlamında bir şeyle karşılaşıyoruz. Alt kattaki dükkanı çalıştıran vatandaşla. Çünkü alttaki dükkanı çalıştıran vatandaş suyu zaten kullanmıyor. Ama kendi evimde ufak bir su kullandığım zaman alt katın lavabosundan taşıyor. Biz bunların bütün parasını harcını su ile ilgili bina ile ilgili bütün giderlerinin bütün masraflarını karşıladığımız halde benim evimin gideri bir türlü bağlanmadı.” diyerek isyan ediyor.  Bir dilekçe ile sorunun çözüldüğünü belirten vatandaş ama hala bu konuda dilekçenin yalan olduğunu belirterek şikayetinin devam ettiğini belirtti.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
AVANAK
AVANAK DEDEKTÖR BASIN TANITIMINI KUŞADASI’NDA YAPTI.

Yapımcılığını Ada Film’in üstlendiği ve zengin oyuncu kadrosu ile Kuşadası’nda görücüye çıkan Avanak Dedektör, basının yoğun ilgisini gördü. Tanıtım yemeğinde...

Kapat