Yandex.Metrica
Tavukçu Bekir

AKP eski Milletvekili Rıfat Sait’in eşi türban takma kararını seçimde değiştirdi

AKP eski Milletvekili Rıfat Sait’in eşi hacca gittikten sonra türban takma kararı almıştı. Rıfat Sait’in eşi Sevilay Sait’in kararını seçim sürecinde değiştirdiği öğrenildi.

Birbir.net.tr | Hosting'te 1 Numara
Reklam

 AKP eski Milletvekili Rıfat Sait’in eşi hacca gittikten sonra türban takma kararı almıştı. Rıfat Sait’in eşi Sevilay Sait’in kararını seçim sürecinde değiştirdiği öğrenildi.

Ege’nin Sesi’nin haberine göre; AKP eski Milletvekili Rıfat Sait’in eşi Sevilay Sait türban takma kararını şu cümlelerle belirtmişti:

“Kutsal topraklarda hissedilen duygular anlatılmaz, yaşanır. Çoğu insan yaşlanınca hacca gitmeyi bekler, bence gençken gidilmeli. İnsanın hayatını ve ilişkilerini düzenlemesi için çok önemli. İnsanın ruhuna çok iyi geliyor. Örtünmeye niyetim yoktu, zamana bırakmıştım, ancak hacdan döndükten sonra tesettürü benimsedim. Zaten içinde bulunduğum ortam da kapalı. Bu duruma uzak değilim. İçime sindirdiğim zaman kapandım. Çok huzurluyum.”

Hacca gittikten sonra AKP’li Vekil Rıfat Sait’te kirli sakal bırakmıştı, fakat daha sonra İzmir imajı için bu kararından vazgeçtiğini belirtmişti.

Sevilay Sait 1 yıl sürmeyen türbanlı halinden sonra sosyal medyadaki tüm türbanlı fotoğraflarını da kaldırdı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
Yorumlarınız editör onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır. Küfür, hakaret, büyük harf ve kişi ve kurumları rencide edici yorumlar onaylanmamaktadır. Yapılan yorumlardan yazarları sorumludur.Kurumumuz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Önceki yazıyı okuyun:
Süpriz koalisyon hamlesi! İlk temas gerçekleşti

CHP yönetici heyeti, koalisyon veya azınlık hükümeti kurma ihtimallerini değerlendirmek üzere ilk teması MHP ile gerçekleştirdi.

Kapat